Olimpiādes, Zinātniski pētnieciskie darbi

Katru gadu mūsu skolas skolēni ir dažādu olimpiāžu, radošo konkursu un zinātnisko konferenču laureāti.

2019./2020. m. g.

Rīgas pilsētas olimpiādes

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
matemātika 2.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
Olga Kota, 5.d
Veronika Jariga, 6.d
Olegs Čubarovs, 6.b
Darja Andrejevska, 6.d
Vladislava Moļeva, 7.a
Vladislavs Gontars, 8.a
Taisija Tihonova, 5.a
Maksims Sorofanovs, 6.b
Glebs Bugrovs, 8.a
Daniils Lukjanovs, 10.b

Irina Iriščenko
Iraida Krutina
Irina Iriščenko
Lilija Roldugina
Irina Iriščenko

Iraida Krutina
Irina Iriščenko
Lilija Roldugina
ķīmija 2.vieta
atzinība
Antons Kuļikovs, 9.b
Deivids Jansons , 9.b
Jekaterina Romanenko
Jekaterina Romanenko
ģeogrāfija 2.vieta
atzinība
Valentīns Blaubergs, 12.a
Artjoms Golovkins, 11.b
Irina Tihomirova
Irina Tihomirova
fizika 3.vieta
3.vieta
Artjoms Šestakovs, 9.b
Antons Kuļikovs, 9.b
Irina Ņiživaja
Irina Ņiživaja
bioloģija 3.vieta
atzinība
atzinība
Antons Kuļikovs, 9.c
Dmitrijs Galuza, 9.c
Viktorija Bužinska, 12.a
Ļubova Rudova
Ļubova Rudova
Nadežda Maļinina
vācu valoda 3.vieta Maruta Mazule, 11.b Svetlana Cereņja
angļu valoda 3.vieta Valentīns Blaubergs, 12.a Ludmila Holma
latviešu valoda 1.vieta
1.vieta
Vladislavs Petrovs, 8.a
Arīna Kosmačeva, 8.a
Dina Ozola
Dina Ozola

Latvijas valsts olimpiādes

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
vācu valoda atzinība Maruta Mazule, 11.b Svetlana Cereņja
latviešu valoda 2.vieta Vladislavs Petrovs, 8.a
Dina Ozola
filozofija atzinība Elizaveta Lavora, 11.a Irina Anzuļeviča

Atklātās olimpiādes

Priekšmets Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
ģeogrāfija atzinība Deivids Jansons , 9.b
Vasīlijs Plaksins

Skolas latviešu valodas olimpiāde 3. - 8. klašu skolēniem

Klases Vieta Skolēna vārds, uzvārds, klase Skolotāja vārds, uzvārds
3. KLASES
(16.10.2019.)
1.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
Alisa Rešetņikova, 3.a
Valerija Kudrjavceva, 3.a
Daniils Jurševičs, 3.b
Elizabete Žebere, 3.b
Maija Baidaka, 3.d
Antons Plotka, 3.a
Milāna Frolova, 3.a
Polina Tokare, 3.e
Anastasija Čudina, 3.b
Nikola Ņečiporuka, 3.e
Ināra Mitkus
Zorina Borzova
Daila Bērziņa
Ināra Mitkus
Daila Bērziņa
Ināra Mitkus
Zorina Borzova
Elita Rosecka
Daila Bērziņa
Daila Bērziņa
4. KLASES
(17.10.2019.)
1.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
Daniela Zvereva, 4.a
Emīlija Greibuse, 4.d
Ija Morkāne, 4.d
Diana Vavina, 4.a
Zlata Zaiceva, 4.a
Marija Elizabete Pabērze, 4.a
Ariana Rukša, 4.b
Alisa Gavrilova, 4.b
Jeļizaveta Bondarenko, 4.d
Daila Bērziņa
Ināra Mitkus
Zorina Borzova
Daila Bērziņa
Daila Bērziņa
Daila Bērziņa
Daila Bērziņa
Ināra Mitkus
Ināra Mitkus
5. - 6. KLASES
(16.10.2019.)
1.vieta
1.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
Alisa Novokšonova, 5.c
Sofija Bruja, 6.a
Roberts Zaharovs, 5.c
Marija Trofimova, 6.d
Jūlija Musolina, 6.e
Zlata Ļisina, 5.a
Arina Badretdinova, 5.a
Zlata Stupakova, 5.c
Roberts Sīmansons, 6.b
Taisija Tihonova, 5.a
Alīna Skurate, 5.a
Marks Siļickis , 5.b
Marija Solovjova, 6.c
Veronika Jariga, 6.d
Inese Pugačevska
Dina Ozola
Inese Pugačevska
Maija Miņina
Maija Miņina
Sanita Plātere
Sanita Plātere
Inese Pugačevska
Inese Pugačevska
Sanita Plātere
Sanita Plātere
Sanita Plātere
Inese Pugačevska
Maija Miņina
7. - 8. KLASES
(02.10.2019.)
1.vieta
1.vieta
1.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta
2.vieta 3.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
3.vieta
Veronika Adriana Priščenko, 7.a
Vladislavs Petrovs, 8.a
Arīna Kosmačeva, 8.a
Vladislava Moļeva, 7.a
Valentīna Serova, 7.e
Vladislavs Gontars, 8.a
Marija Kuzmina, 8.c
Elizabete Jasinska, 7.a
Nikola Lupanova, 7.b
Alīna Karpeviča, 7.b
Stepans Čornijs, 7.b
Emīlija Ščerbiņina, 7.c
Anna Pļetņova, 8.c
Olga Jakovleva
Dina Ozola
Dina Ozola
Olga Jakovleva
Maija Miņina
Dina Ozola
Ingrīda Kļava
Olga Jakovleva
Olga Jakovleva
Olga Jakovleva
Olga Jakovleva
Skaidrīte Svarcēviča
Ingrīda Kļava

 

2018./2019. mācību gads
2017./2018. mācību gads
2016./2017. mācību gads
2015./2016. mācību gads
2014./2015. mācību gads
2013./2014. mācību gads
2012./2013. mācību gads
2011./2012. mācību gads