Cien. vecāki!

Vēlos Jūs informēt, ka pēc papildu konsultācijas ar SPKC un RD IKSD speciālistiem tika pieņemts lēmums neprasīt no vecākiem, kas palīdzēs mazā baseina apmeklētājiem, COVID-19 testa rezultātu. Tā būs vecāku - katra personiski - pilsoniskā atbildība. Medicīnas darbinieks sporta kompleksā veiks tikai vecāku reģistrāciju.

Tāpēc lūdzu – mazākās sliktas pašsajūtas gadījumā (iesnas, paaugstināta ķermeņa temeratūra, klepus) atturēties no baseina telpu apmeklējuma.

Ar cieņu
A.Anzuļevičs

Programmēšanas tiešsaistes nodarbības

Tuvojoties Eiropas programmēšanas nedēļai 2020, mēs turpinām aizsākto tradīciju un arī šogad aicinām skolēnus uz bezmaksas programmēšanas tiešsaistes nodarbībām, kas notiks laika posmā no 14. – 30. septembrim.

Nodarbības notiks angļu valodā un tās ir paredzētas skolēniem no 14-19 gadiem. Skolēniem ir iespēja izvēlēties vienu vai vairākus no 4 piedāvātajiem ievadkursiem:

• Aplikāciju izstrāde ar C# un .NET
  • Python 3 - vispopulārākā programmēšanas valoda šobrīd
  • Unity spēļi izstrāde un programmēšana

Skolēni var pieteikties uz šiem bezmaksas ievadkursiem šeit: www.datorium.eu/lv/free-courses

Vidusskolas 7.-12. klašu izglītojamo mācību procesa organizēšana

Уважаемые родители, гости школы!

С 1 сентября 2020 года во время учебного процесса ( с 07.30 до 17.00) вход в школу запрещён всем, кроме учащихся и работников школы.

Приём директором и другими членами администрации по предварительной записи по телефону 67268984 (канцелярия школы).

Любую информацию можно получить через Mykoob или e-pasts: r72vs@riga.lv

Прошу принять эту информацию с пониманием.

Директор школы А.Анзулевич

Внимание!

Банковские реквизиты

Администрация и Совет школы благодарят всех, кто вносит пожертвования на нужды школы.

Atbalstīsim Rīgas 72. vidusskolu b-ba
Vienotais reģ. Nr.40008257885