Pulciņi un studijas mūsu skolā

IESNIEGUMS par skolēna uzņemšanu interešu izglītības programmā.

Lūdzam aizpildīt iesnieguma veidlapu un elektroniski nosūtīt to mykoob interešu izglītības programmas vadītājām.

Covid-19 laikā iesniegums, ko saņemsim no jūsu mykoob profila, būs derīgs bez paraksta. Paldies!

Nodarbību sākums no 2021.gada 06.septembra.

Interešu izglītības nodarbības 2021./2022.m.g. - šeit.

Par pulciņiem

Estrādes dejas "Flash"

Танцевальный коллектив "Flash" был основан в 2013 году, под руководством педогога и хореографа Марины Унгуре.

Участники коллектива танцуют в таких стилях, как: современный танец, эстрадный танец, детский танец.

Занятия проходят на основе классического танца, проводятся партер уроки и изучение гимнастических элементов.

На занятиях всегда царит творческая и дружеская атмосфера, которая вдохновляет не только педогогов, но и самих участников коллектива!

Участие в конкурсах и достижения "Flash":

2020 - весна (*.doc)

2019 - весна, 2020 - осень (*.doc)

„Bizantijas māksla”

Rīgas 72. vidusskolas Vizuālas mākslas pulciņš „Bizantijas māksla” Aicina 1-7 klases skolēnus uz interesantām un radošām nodarbībām.

Nodarbībās laikā skolēni:

• Zīme;
  • Glezno;
  • Veido mozaīkas;
  • Apgūtu zeltīšanas tehniku;
  • Veido grāmatu miniatūras;
  • Paplašina savas zināšanas par kristīgās pasaules mākslu, kultūru, vēsturi;
  • Iemācās saprast reliģisko valodu un simbolu specifiku;
  • Attīsta estētisko gaumi un radošo domāšanu.

Nodarbības notiek divas reizes nedēļā Otrdienās un Piektdienās no 15:00 līdz 17:00 6. kab.

Nodarbības ir bezmaksas.

Karīna 29336852

"Mīkstas rotaļlietas"

Vairāk informācijas var atrast šeit.

"Dizains"

Vairāk informācijas var atrast šeit.