Pulciņi un studijas mūsu skolā

2020./2021. m.g.

Nosaukums Vadītājs Kab. Darba laiks Vecums Maksa
1 Šaha pulciņš ??? 66.   1. - 12. kl. bezmaksas
2 Kokapstrāde "Čaklas rokas" A. Petrovs
tel. 29459174
12. ceturtdiena
15.15 - 17.25
5. – 9. kl. bezmaksas
3 Dizaina pulciņš I. Smirnova
tel. 26595577
42. pirmdiena
13.45 - 15.10
1. – 4. kl. bezmaksas
4 Teātra studija N. Gubanovs
tel. 29813637
Aktu.z. sestdiena 12.00 - 15.00
svētdiena 10.00 - 13.00
2. – 11. kl. bezmaksas
5 Koris M. Priļepska
tel. 22086713
Aktu.z.
otrdiena
11.45 -13.25 - 1. - 2. kl.
13.45 - 15.10 - 3. - 5. kl.
1. – 5. kl. bezmaksas
6 Rihtera deju skola L. Rihtere
tel. 29403031
Aktu.z. pirmdiena un trešdiena
12.30 - 13.30
1. – 4. kl. maksas
7 Zīmēšanas pulciņš I. Beļajeva
tel. 29100825
64. un 65. sestdiena
10.45 - 14.30
1. - 6. kl. maksas
8 Mīkstās rotaļļietas N. Ivanova
tel. 28846281
11. otrdiena un сeturtdiena
15.15 - 16.40
4. – 7. kl. bezmaksas
9 Zīmēšanas pulciņš B. Baškirova
tel. 29631438
13. otrdiena un trešdiena
15.15 - 17.25
5. – 12. kl. bezmaksas
10 Estrādes deju grupa "Okey" I. Cakule
tel. 29551783
Aktu z. otrdiena 15.15 - 17.25
ceturtdiena 15.15 - 16.40
3. – 8. kl. bezmaksas
11 Estrādes deju grupa "Flash" M. Ungure
tel. 25926114
Aktu z. pirmdiena un trešdiena
14.30 - 20.00
otrdiena un ceturtdiena
17.30 - 20.00
1. – 9. kl. maksas
12 Keramika Aina
tel.  26477363
11. pirmdiena
1. - 2. kl. - 13.45 - 14.25;
3. - 6. kl. - 14.45 - 15.25
1. – 6. kl. maksas
13 Dambretes V. Teterins
tel. 28236900
31.a otrdiena un ceturtdiena
17.00 - 19.00
no 6 gadiem maksas

2019./2020. m.g.

Estrādes dejas "Flash"

Танцевальный коллектив "Flash" был основан в 2013 году, под руководством педогога и хореографа Марины Унгуре.

Участники коллектива танцуют в таких стилях, как: современный танец, эстрадный танец, детский танец.

Занятия проходят на основе классического танца, проводятся партер уроки и изучение гимнастических элементов.

На занятиях всегда царит творческая и дружеская атмосфера, которая вдохновляет не только педогогов, но и самих участников коллектива!

Участие в конкурсах и достижения "Flash":

2020 - весна (*.doc)

2019 - весна, 2020 - осень (*.doc)

Šahu turnīrs "Rudaga – Kaissa -2020"

2020.gada 7.-9. Februārī notika Starptautiskais bērnu un jauniešu šahu turnīrs «Rudaga – Kaissa -2020» Jūrmalā.

Bija vairāk nekā 100 dalībnieku no dažām valstīm.

Mūsu Rīgas 72.vidusskolas skolēni arī piedalījās turnīrā, saņēma balvas un balvu vietas dažādās kategorijās.

4. ranga kategorija:

  • 2.D klases skolnieks Eldars Beloborodovs saņēma 1.vietu no 38 dalībniekiem.
    Uzvārējot 7/7 partijām. Kļuva par neapšaubāmu līderu savā kategorijā.
    Galvenā balva ir iegūtais 3.rangs.

3. ranga kategorija:

  • 5.e klases skolnieks Artjoms Smirnovs ieguva 3.vietu no 35 dalībniekiem.
    Uzvārējot 5/7 partijām.
  • 4.a klases skolniece Marija Lazareva ieguva 12.vietu no 35 dalībniekiem, bet kļuva par labāko starp meitenēm, saņemot 4 balles no 7.

2. ranga kategorija:

  • 4.b klases skolniece Poļina Kučina ieguva 1.vietu no 30 dalībniekiem savā kategorijā un 1.vietu starp meitenēm. Uzvarēja 5,5/7 partijām.

Mūsu skolēni ir lieli malači! Vēlām vēl vairāk uzvaru un sasniegumu šahu sportā.

Artjoma Smirnova vecmamiņa – Djakonova I.

Dambretes

09.01.2020. tiek notikusi Latvijas ikgadējā dambretes prēmija "Gada sporta laureāts 2019".

Mūsu skolas dambretes kluba pārstāvji Jūlija Poļanska (10.b) un Annija Žilinska arī piedalījās un saņēma balvas kategorijās "Visspēcīgākie Latvijā" un "Visspēcīgākie Eiropā".

Liels paldies organizātoriem un mūsu trenerim Vsevolodam Teterinam.

2018./2019. m.g.

Skolas čempionāts dambretē

Apsveicam skolas čempionāta dambretē uzvarētājus! 2019.gadā 10. aprīlī

• 5. - 12. klases:
1.vieta – Artjoms Golovkins (10.b klase)
2. vieta – Edvards Jansons (12.b klase)
3. vieta – Deivids Jansons (8.b klase)

• Sākumskola (1. - 4. klases):
1.vieta – Staņislavs Pāvels Voitešuks (4.e klase)
2. vieta – Georgijs Zavadskis (4.e klase)
3. vieta – Ņikita Nedvedjs (4.a klase)

* Labāka meitene (1. - 12. klases)
Glorija Poļanska (4.a klase)

Skolas čempionātā piedalījās 32 skolēni.

Galvenais tiesnesis un dambretes pulciņa treneris - Vsevolods Teterins.

Dambrete - 2019

Apsveicam!

No 11. līdz 16. martam Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta fināls klasiskajā, ātrajā un ātrspēlē 64 lauciņu dambretē U-8, U-10, U-13 un U-16 vecuma grupu dalībniekiem. Sacensībās piedalījās 10 labākie dalībnieki meitenēm un zēniem katrā vecuma grupā. Sacensības norisinājās Rīgā, Radisson Blu Latvija, Elizabetes ielā 55.

Mūsu skolu parstāvēja: Jūlija Poļanska (9.c), Stanislavs Voitešuks (4.e), Anna Staneviča (6.e).

Vecuma grupā U-16 uzvarēja 9.c klases skolniece - Jūlija Poļanska.

Liels paldies mūsu trenerim Vsevolodam Teterinam no audzekņiem.

Starptautiskais konkurss "СЛАВЯНСКИЕ ВСТРЕЧИ"

Apsveicam!!!

Vokālais ansamblis “PRESTO” piedalījās starptautiskajā konkursā «СЛАВЯНСКИЕ ВСТРЕЧИ» Minskā 2019.g. martā.

Konkursa rezultāti:

  • Gr. «Весёлые нотки» - 1.vieta
  • Gr. «Звукоряд» - 1.vieta
  • Gr. «M-Smile» - 1.vieta
  • Vecāka grupa – 1.vieta

Solo:

  • Viktorija Linde, 12.a – 1.vieta
  • Alise Teilāne, 9.c – 1.vieta
  • Marija Trofimova, 5.d – 1.vieta
  • Sofija Ševčuka, 6.c – 1.vieta
  • Poļina Rivkinde, 3.d - 1.vieta
  • Dana Trofimova, 10.b – GRAND PRIX

Skolas čempionāts šahā - 2019

2019.gadā 18. aprīlī

Apsveicam skolas čempionāta šaha uzvarētājus!

Uzvarētāji sākumskolā 1. - 4. klases
1. vieta Danila Semjonovs, 4.a
2. vieta Daniils Buza, 4.d
3. vieta Eļdars Beloborodovs, 1.d
4. vieta Artjoms Smirnovs, 3.c
Uzvarētāji 5. - 12. klases
1. vieta Artjoms Luščenkovs, 12.b
2. vieta Aleksandrs Zverevs, 8.c
3. vieta Sofija Levčenkova, 10.b
Labākie rezultāti starp meitenēm 1. - 4. kl.
1. vieta Poļina Kučina, 3.b
2. vieta Marija Lazareva, 3.a
3. vieta Kristanna Golovača, 2.d
Labākie rezultāti starp meitenēm 5. - 12. kl.
1. vieta Diana Kudina, 6.d

Skolas čempionātā piedalījās 31 skolēns.

Šaha pulciņa treneris – Poļina Ņi.

Vairāk bildes skatīties šeit.

2017./2018. m.g.

Skolas čempionāts šahā

2018.gadā 27. martā

Apsveicam skolas čempionāta šaha uzvarētājus!

Uzvarētāji sākumskolā 1. - 4. klases
1. vieta Emils Moruss, 4.d
2. vieta Daniils Semjonovs, 3.a
3. vieta Nikolajs Kušnarjovs, 3.c
Uzvarētāji 5. - 12. klases
1. vieta Artjoms Luščenkovs, 11.b
2. vieta Nikolajs Makijevskis, 9.c
3. vieta Sofija Levčenkova, 9.c
Labākie rezultāti starp meitenēm 1. - 4. kl.
1. vieta Katrīna Veinjerve, 3.a
2. vieta Marija Lazareva, 2.a
3. vieta Poļina Kučina, 2.b
Labākie rezultāti starp meitenēm 5. - 12. kl.
1. vieta Diana Kudina, 5.d
2. vieta Marija Kušnarjova, 5.d
Labākie rezultāti 1. kl.
1. vieta Eļdars Beloborodovs, 1.d
2. vieta Matvejs Muraškevičs, 1.e
3. vieta Tomass Veinjervs, 1.e

Skolas čempionātā piedalījās 36 skolēni.

Šaha pulciņa treneris – Poļina Ņi.

Vairāk bildes skatīties šeit.

Skolas čempionāts dambretē

2018.gadā 28. martā

Apsveicam skolas čempionāta dambretē uzvarētājus!

Uzvarētāji sākumskolā 1. - 4. klases
1. vieta Stanislavs Voitesuk, 3.е
2. vieta Glorija Poļanska, 3.a
3. vieta Matvejs Stepanovs, 3.а
Uzvarētāji 5. - 12. klases
1. vieta Anna Staņeviča, 5.е
2. vieta Jūlija Poļanska, 8.c
3. vieta Artjoms Golovkins, 9.d

Skolas čempionātā piedalījās 28 skolēni.

Galvenais tiesniesis un dambrete pulciņa trenēris - Vsevolods Teterins.